Infrastructura Energetica
Infrastructura Telecom
Constructii
Civile
Smart
City

POSTURI DISPONIBILE

>> ELECTRICIAN

Cu o istorie de peste 21 de ani, Electrogrup furnizeaza solutii complete de infrastructura energetica, de telecomunicatii si constructii industriale si civile, la nivel national si international. Compania face parte din grupul E-INFRA, lider pe piata de servicii integrate de infrastructura din Romania, din care fac parte 5 companii si peste 700 de angajati.

Electrogrup este unul dintre cei mai activi constructori de infrastructura energetica din Romania, portofoliul nostru in domenul energetic acoperind toate tipurile de lucrari, de la 0,4 kV la 400 kV: posturi de transformare 20 si 0,4 kV, statii de transformare, linii aeriene si subterane. Deschidem oportunitati de munca si cautam electrician.

Responsabilitati:

>> Executa lucrari de instalatii electrice conform nivelului de pregatire si a experientei in munca pe baza schemelor electromecanice din proiect, recunoaste materialele corespunzatoare a fi puse in opera conform proiect;

>> Executa / monteaza trasee pentru instalatii electrice: canale, santuri, postamente, stalpi si suporti;

>> Executa verificari asupra instalatiilor electrice vizual, auditiv sau cu ajutorul aparatelor de masura, prin proceduri adecvate, în vederea respectarii normelor P.S.I.;

>> Pune sub tensiune instalatia de JT si utilizeaza aparate, tehnici si proceduri specifice pentru verificarea functionarii acesteia;

>> Participa la lucrari de interventii sau reparatii.

Cerinte minime:

>> Experienta 3-5 ani în instalatii cu nivel de tensiune pana la 20 kV;

>> Posesor legitimatie ANRE, constituie avantaj;

>>Permis de conducere categoria B.

Ce oferim:

>> Schema de salarizare si beneficii axata pe rasplatirea performantei;

>>Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala;

>> Un mediu de lucru dinamic, profesionist, in care dezvoltarea personala este incurajata;

>> Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii;

>> Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati).

>> MUNCITORI IN CONSTRUCTII

Electrogrup este antreprenor general in proiecte complexe de constructii in Romania si in afara granitelor. Suntem specializati in constructii industriale, dar serviciile noastre acopera orice domeniu, de la constructii civile la parcuri fotovoltaice, toate executate la cel mai inalt nivel de calitate si profesionalism. Deschidem oportunitati de munca in divizia energetic si cautam dulgher, zidar, muncitor necalificat pentru executia proiectelor noastre din domeniul energetic.

>> Executarea lucrarilor de constructii;

>> Studii medii / Certificari, autorizari in functie de specificul postului (dulgher, zidar);

>> Permis de conducere cat. B;

>> Disponibilitate deplasari in functie de locatia santierului.

Ce oferim:

  • Vrei sa ni te alaturi? Trimite-ne CV-ul tau folosind formularul de mai jos sau pe email la recrutare@electrogrup.ro sau internship@electrogrup.ro .